Scheidsrechters

Datum Tijd Team thuisspelend Team uitspelend Accommodatie Scheidsrechter Zaaldienst
             
05-01-2020 10:00:00 Berdos F1# Lacom '91 F2 Europahal, de Charlotte van Wessel Ouders
05-01-2020 10:45:00 Berdos E1# S.C. Dynamo E1 Europahal, de Charlotte van Wessel Ouders
05-01-2020 11:40:00 Berdos D1# Hugo Girls D1 Europahal, de Charlotte van Wessel Ouders
05-01-2020 12:25:00 Berdos DA1# SV De Valken DA2 Europahal, de Joep Kenter Johannes Wielinga
05-01-2020 13:35:00 Berdos DS1 JuRo Unirek/VZV DS3 Europahal, de BOND Johannes Wielinga en Joep Kenter
             
14-01-2020 20:30:00 Berdos DMW1# Meteoor DMW2 Europahal, de Mark Ellis Paul Radsma
             
19-01-2020 10:00:00 Berdos F1# Meervogels'60 F1 Europahal, de Finn Terluin Ouders
19-01-2020 10:45:00 Berdos E1# H.C.V. '90 E1# Europahal, de Erdi Mizrak Ouders
19-01-2020 11:40:00 Berdos D1# C.S.V. Handbal D1 Europahal, de Finn Radsma Ouders
19-01-2020 12:25:00 Berdos DS1 Graftdijk DS1 Europahal, de BOND Lian Veldt & Alex Louer
             
02-02-2020 10:40:00 Berdos E1# Graftdijk E1# Europahal, de Maureen Kornmann Ouders
02-02-2020 11:35:00 Berdos D1# A & O D1# Europahal, de Maureen Kornmann Ouders
02-02-2020 12:20:00 Berdos DA1# Graftdijk DA1 Europahal, de Mark Ellis Danielle Prinse & Lana de Waal
02-02-2020 13:30:00 Berdos DS1 S.V. Zeeburg DS2 Europahal, de BOND Lian Veldt en Alex Louer
             
04-02-2020 20:30:00 Berdos DMW1# D.T.S. '48 DMW1 Europahal, de Frank Thomas Lana de Waal & Sharon van Wessel
             
25-02-2020 20:30:00 Berdos DMW1# Westfriezen DMW1 Europahal, de Will Wokke Romy Krijt & Maaike Burger
             
01-03-2020 10:00:00 Berdos F1# Vrone F2 Europahal, de Emily Molenaar Ouders
01-03-2020 10:45:00 Berdos D1# JuRo Unirek/VZV D3 Europahal, de Emily Molenaar Ouders
01-03-2020 11:30:00 Berdos DA1# Hollandia T DA2 Europahal, de Will Wokke Marieke Vels & Mieke Kenter
01-03-2020 12:40:00 Berdos DS1 St. George DS1 Europahal, de BOND Isis Radsma & Isa Weijers
             
08-03-2020 10:00:00 Berdos F1# Wijk aan Zee F1# Europahal, de DMW1# Ouders
08-03-2020 10:45:00 Berdos E1# DSS E3 Europahal, de DMW1# Ouders
08-03-2020 11:40:00 Berdos D1# De Blinkert D1 Europahal, de DMW1# Ouders
08-03-2020 12:25:00 Berdos DA1# S.C. Dynamo DA1 Europahal, de Frank Thomas DMW1#
08-03-2020 13:35:00 Berdos DS1 Vrone DS1 Europahal, de BOND DMW1#
             
10-03-2020 20:30:00 Berdos DMW1# S.V. Wieringerwaard DMW1 Europahal, de Jos Kenter Esther Vieveen & Loes Kenter
             
31-03-2020 20:30:00 Berdos DMW1# KSV DMW1 Europahal, de Joep Kenter Simone Dekker & Josefien Wokke