Scheidsrechters

 

               
               
F-Jeugd najaar 16-9-2018 Berdos F1 KSV F2 09:00 De Punt Veld 1  Jonatan Dam
D-Jeugd najaar 16-9-2018 Berdos D1 Meervogels'60 D1 09:45 De Punt Veld 1  Jonatan Dam
E-Jeugd najaar 16-9-2018 Berdos E1 Hugo Girls E2 10:35 De Punt Veld 1  Teun Jager
C-jeugd najaar 16-9-2018 Berdos DC1# Meervogels'60 DC1 11.00 De Punt Veld 2 Charlotte van Wessel
Dames A-Jeugd 16-9-2018 Berdos DA1 Tornado DA2 11:30 De Punt Veld 1  Teun Jager
Dames Senioren 16-9-2018 Berdos DS1 Tonegido DS1 12:40 De Punt Veld 1  BOND
Heren Senioren 16-9-2018 Berdos HS1 H.V. Blokker HS1 13:50 De Punt Veld 1  Will Wokke
               
F-Jeugd najaar 30-9-2018 Berdos F1 A & O F1 09:50 De Punt Veld 1  Sylvia Balvers
E-Jeugd najaar 30-9-2018 Berdos E1 De Blinkert E1# 10:35 De Punt Veld 1  Sylvia Balvers
D-Jeugd najaar 30-9-2018 Berdos D1 C.S.V. Handbal D1 11:30 De Punt Veld 1  Mark Vels
Dames A-Jeugd 30-9-2018 Berdos DA1 Westfriezen DA3 12:20 De Punt Veld 1  Mark Vels
Heren Senioren 30-9-2018 Berdos HS1 Kleine Sluis HS1 13:40 De Punt Veld 1  Will Wokke
C-jeugd najaar 30-9-2018 Berdos DC1# A & O DC1# 14.50 De Punt Veld 2 Charlotte van Wessel
               
F-Jeugd najaar 14-10-2018 Berdos F1 S.C. Dynamo F1 09:00 De Punt Veld 1  Charlotte van Wessel
D-Jeugd najaar 14-10-2018 Berdos D1 VOS D3 09:45 De Punt Veld 1  Charlotte van Wessel
E-Jeugd najaar 14-10-2018 Berdos E1 Meervogels'60 E1 10:35 De Punt Veld 1  Max van Veen
C-jeugd najaar 14-10-2018 Berdos DC1# DSOV DC1 11.00 De Punt Veld 2 Johannes Wielinga
Dames A-Jeugd 14-10-2018 Berdos DA1 Spartanen DA1 11:30 De Punt Veld 1  Max van Veen
Dames Senioren 14-10-2018 Berdos DS1 Graftdijk DS1 12:40 De Punt Veld 1  BOND
Heren Senioren 14-10-2018 Berdos HS1 De Blinkert HS1 13:50 De Punt Veld 1  Frank Thomas
               
               
Zaaldienst              
               
Heren Senioren (L) 15-9-2018 Berdos HS1 DIOS HS1 20:30 Europahal, de Peter van Bokhorst/Remko Klein BOND
Heren Senioren (L) 23-9-2018 Berdos HS1 EHC HS1 13:00 Europahal, de Loes Kenter/Mieke Kenter BOND
Heren Senioren (L) 6-10-2018 Berdos HS1 E&O HS2 20:30 Europahal, de Frank Thomas/Mark Ellis BOND
Heren Senioren (L) 20-10-2018 Berdos HS1 Olympia'89/DOS'80 HS1 20:30 Europahal, de Marloes Wit/Chantal Thomas BOND