Programma

Week 06 | 3 feb 2020 t/m 9 feb 2020

 

4 feb 20:30 uur  

Berdos DMW1# - D.T.S. '48 DMW1

Wedstrijdnr: 13113

Poule: Dames Midweek NW-NH DMW-01 Z

Accom: Europahal, de

Veld: zaal 1

8 feb 12:45 uur  

KSV F2 - Berdos F1#

Wedstrijdnr: 4012

Poule: F-Jeugd NW B GF-01 Z

Accom: Waardergolf

Veld: zaal 1

8 feb 16:15 uur  

Lacom '91 E1 - Berdos E1#

Wedstrijdnr: 3297

Poule: E-Jeugd NW B GE-01 Z

Accom: Geestmerambacht

Veld: Hal A

8 feb 16:20 uur  

KSV D2 - Berdos D1#

Wedstrijdnr: 7298

Poule: D-Jeugd NW B GD-01 Z

Accom: Waardergolf

Veld: zaal 1

8 feb 18:45 uur  

Green Park/Handbal Aalsmeer HS3 - Vrone/Berdos HS1

Wedstrijdnr: 1069

Poule: Heren Senioren (L) 1D HS-A

Accom: Bloemhof

Veld: zaal 2

9 feb 13:00 uur  

Victoria O DA1 - Berdos DA1#

Wedstrijdnr: 15206

Poule: Dames A-Jeugd NW-NH DA-02 Z

Accom: Stap, de

Veld: Veld 1

Scheidsrechter: Kees Hageman

9 feb 14:30 uur  

DSS DS2 - Berdos DS1

Wedstrijdnr: 2064

Poule: Dames Senioren NW DS-2A Z

Accom: Waterakkers, de

Veld: Hal 2

 

Week 07 | 10 feb 2020 t/m 16 feb 2020

 

13 feb 20:00 uur  

Hollandia T DMW1 - Berdos DMW1#

Wedstrijdnr: 4808

Poule: Dames Midweek NW-NH DMW-01 Z

Accom: Harenkarspelhal

Veld: zaal 1

15 feb 19:45 uur  

Vrone/Berdos HS1 - DIOS HS1

Wedstrijdnr: 1057

Poule: Heren Senioren (L) 1D HS-A

Accom: Oostwal, de

Veld: zaal 1

 

Week 08 | 17 feb 2020 t/m 23 feb 2020

 

22 feb 20:00 uur  

Herpertz Bevo HC HS2 - Vrone/Berdos HS1

Wedstrijdnr: 1044

Poule: Heren Senioren (L) 1D HS-A

Accom: De Heuf

Veld: zaal 1

 

Week 09 | 24 feb 2020 t/m 1 mrt 2020

 

25 feb 20:30 uur  

Berdos DMW1# - Westfriezen DMW1

Wedstrijdnr: 1265

Poule: Dames Midweek NW-NH DMW-01 Z

Accom: Europahal, de

Veld: zaal 1

29 feb 20:00 uur  

EHC HS1 - Vrone/Berdos HS1

Wedstrijdnr: 1097

Poule: Heren Senioren (L) 1D HS-A

Accom: EHC-European Sports Dome

Veld: zaal 1

1 mrt 10:00 uur  

Berdos F1# - Vrone F2

Wedstrijdnr: 4130

Poule: F-Jeugd NW B GF-01 Z

Accom: Europahal, de

Veld: zaal 1

1 mrt 10:45 uur  

Berdos D1# - JuRo Unirek/VZV D3

Wedstrijdnr: 14731

Poule: D-Jeugd NW B GD-01 Z

Accom: Europahal, de

Veld: zaal 1

1 mrt 11:30 uur  

Berdos DA1# - Hollandia T DA2

Wedstrijdnr: 3290

Poule: Dames A-Jeugd NW-NH DA-02 Z

Accom: Europahal, de

Veld: zaal 1

1 mrt 12:40 uur  

Berdos DS1 - St. George DS1

Wedstrijdnr: 6525

Poule: Dames Senioren NW DS-2A Z

Accom: Europahal, de

Veld: zaal 1

 

Week 10 | 2 mrt 2020 t/m 8 mrt 2020

 

2 mrt 19:00 uur  

Kleine Sluis DMW1 - Berdos DMW1#

Wedstrijdnr: 6574

Poule: Dames Midweek NW-NH DMW-01 Z

Accom: Veerburg, de

Veld: Veld 1

7 mrt 21:05 uur  

Vrone/Berdos HS1 - NHC HS1

Wedstrijdnr: 1058

Poule: Heren Senioren (L) 1D HS-A

Accom: Oostwal, de

Veld: zaal 1

8 mrt 10:00 uur  

Berdos F1# - KSV F3

Wedstrijdnr: 5523

Poule: F-Jeugd NW B GF-01 Z

Accom: Europahal, de

Veld: zaal 1

8 mrt 10:45 uur  

Berdos E1# - DSS E3

Wedstrijdnr: 7782

Poule: E-Jeugd NW B GE-01 Z

Accom: Europahal, de

Veld: zaal 1

8 mrt 11:40 uur  

Berdos D1# - De Blinkert D1

Wedstrijdnr: 5382

Poule: D-Jeugd NW B GD-01 Z

Accom: Europahal, de

Veld: zaal 1

8 mrt 12:25 uur  

Berdos DA1# - S.C. Dynamo DA1

Wedstrijdnr: 2680

Poule: Dames A-Jeugd NW-NH DA-02 Z

Accom: Europahal, de

Veld: zaal 1

8 mrt 13:35 uur  

Berdos DS1 - Vrone DS1

Wedstrijdnr: 2486

Poule: Dames Senioren NW DS-2A Z

Accom: Europahal, de

Veld: zaal 1

 

Week 11 | 9 mrt 2020 t/m 15 mrt 2020

 

10 mrt 20:30 uur  

Berdos DMW1# - S.V. Wieringerwaard DMW1

Wedstrijdnr: 1807

Poule: Dames Midweek NW-NH DMW-01 Z

Accom: Europahal, de

Veld: zaal 1

 

Week 12 | 16 mrt 2020 t/m 22 mrt 2020

 

21 mrt 10:00 uur  

Vrone D1 - Berdos D1#

Wedstrijdnr: 1965

Poule: D-Jeugd NW B GD-01 Z

Accom: Oostwal, de

Veld: zaal 1

21 mrt 13:00 uur  

Hugo Girls F1 - Berdos F1#

Wedstrijdnr: 4245

Poule: F-Jeugd NW B GF-01 Z

Accom: Sportcentrum Noorderend

Veld: Veld 1

21 mrt 14:45 uur  

Hugo Girls E1# - Berdos E1#

Wedstrijdnr: 3181

Poule: E-Jeugd NW B GE-01 Z

Accom: Sportcentrum Noorderend

Veld: Veld 1

22 mrt 11:30 uur  

J.H.C. DS1 - Berdos DS1

Wedstrijdnr: 4937

Poule: Dames Senioren NW DS-2A Z

Accom: Sport aan Zee 1

Veld: Zaal 1

22 mrt 13:45 uur  

Con Zelo DA2# - Berdos DA1#

Wedstrijdnr: 7512

Poule: Dames A-Jeugd NW-NH DA-02 Z

Accom: Zijveld, 't

Veld: zaal 2

 

Week 13 | 23 mrt 2020 t/m 29 mrt 2020

 

23 mrt 20:00 uur  

Meteoor DMW2 - Berdos DMW1#

Wedstrijdnr: 1223

Poule: Dames Midweek NW-NH DMW-01 Z

Accom: Weijver, de

Veld: Veld 1

28 mrt 11:20 uur  

S.C. Dynamo E1 - Berdos E1#

Wedstrijdnr: 5321

Poule: E-Jeugd NW B GE-01 Z

Accom: Mijse, de

Veld: zaal 1

28 mrt 14:00 uur  

Lacom '91 F2 - Berdos F1#

Wedstrijdnr: 4819

Poule: F-Jeugd NW B GF-01 Z

Accom: Geestmerambacht

Veld: Hal A

28 mrt 19:00 uur  

SV De Valken DA2 - Berdos DA1#

Wedstrijdnr: 2234

Poule: Dames A-Jeugd NW-NH DA-02 Z

Accom: Banne, de

Veld: Veld 1

28 mrt 20:30 uur  

JuRo Unirek/VZV DS3 - Berdos DS1

Wedstrijdnr: 3093

Poule: Dames Senioren NW DS-2A Z

Accom: Zijveld, 't

Veld: zaal 1

29 mrt 10:45 uur  

Hugo Girls D1 - Berdos D1#

Wedstrijdnr: 7459

Poule: D-Jeugd NW B GD-01 Z

Accom: Sportcentrum Noorderend

 

Week 14 | 30 mrt 2020 t/m 5 apr 2020

 

31 mrt 20:30 uur  

Berdos DMW1# - KSV DMW1

Wedstrijdnr: 1960

Poule: Dames Midweek NW-NH DMW-01 Z

Accom: Europahal, de

Veld: zaal 1