U bent hier

Medewerkers

OPROEP VOOR ALLE MEDEWERKERS:

AAN - EN AFMELDEN BIJ "DE PUNT" (MIRTE VELS & SHARON VAN WESSEL)

ZATERDAG

Taak Tijdstip Naam
     
Velden en doelen uitzetten 14:00 Bert Wokke
Velden en doelen uitzetten 14:00 Casper Wokke
Velden en doelen uitzetten 14:00 Jos Kenter
Velden en doelen uitzetten 14:00 Robbin Groenewegen
Velden en doelen uitzetten 14:00 Joep Kenter
Velden en doelen uitzetten 14:00 Johannes Wielinga
Velden en doelen uitzetten 14:00 Mathijs Wokke
     
Bar (Punt) 13:00 - 15:00 Marloes Witte
Bar (Punt) 13:00 - 15:00  
     
Elektriciteit  13:00 Tjerk Bijl
     
Schoonmaak o.l.v.  13:00 Pauline Thomas
Schoonmaak kleedkamers Punt  13:00 Mey van de Kamer
Schoonmaak toiletten Punt 13:00  
Schoonmaak snackkar 13:00  
     
Kampeerders ontvangen 13:00  
Kampeerders ontvangen 13:00  
     
Loterijtent opzetten 13:00 Birgit Jansen
Loterijtent opzetten 13:00 Isis Radsma
     
Chef patatkar 17:00 ready to go Jos Kenter
Chef patatkar 17:00 ready to go Joep Kenter
     
Snack 17:00 - 20:00 Marjan Dekker
Snack 17:00 - 20:00 Debby Terluin
     
Bar (Punt) 17:30 - 21:30 Sylvia Balvers
Bar (Punt) 17:30 - 21:30 Ilona Wit
     
Consumptiebonnen verkoop 17:30 - 21:30 Marloes Wit
     
Bar (Punt) 21:30 - 01:00 Jos Leering
Bar (Punt) 21:30 - 01:00 Ciska Woestenburg
     
Consumptiebonnen verkoop 21:30 - 00:00  
     
Snack 20:00 - 23:00 Alien Kenter
Snack 20:00 - 23:00 Ger Kenter
     
Rondje vuilnisbakken 21:00  
     
Nachtwakers 01:00 - 07:00 Jaap Tesselaar
Nachtwakers 01:00 - 07:00  

ZONDAG

Taak Tijdstip Naam
     
Bar (Punt) 08:00 - 12:00 Horst Vels
Bar (Punt) 08:00 - 12:00  
Bar (Punt) 12:00 - 16:00 Friso Vonder
Bar (Punt) 12:00 - 16:00  
     
Bar  (Kiefthoek) 09:00 - 12:00 Jan de Graaf
Bar  (Kiefthoek) 09:00 - 12:00  
     
Keuken 09:00 - 13:00 Anneke Min
Keuken 09:00 - 13:00 Aleid Tiemersma
     
Omroeper 09:30 - 15:30 Simone Dekker
     
Schoonmaak o.l.v.  09:30 - 10:30 Jolanda Monters
Schoonmaak Punt toiletten 09:30 - 10:30 Ouders E - Jeugd
Schoonmaak Punt kleedkamers 09:30 - 10:30 Ouders E - Jeugd
     
Schoonmaak o.l.v.  09:30 - 10:30 Ouders E - Jeugd
Schoonmaak Kiefthoek toiletten 09:30 - 10:30 Ouders E - Jeugd
Schoonmaak Kiefthoek kleedkamers 09:30 - 10:30 Ouders E - Jeugd
     
Loterijtent 09:30 - 15:00 Alien Kenter
Loterijtent 09:30 - 15:00  
     
Kampeerders ontvangen 09:00 -11:00 Mireille de Graaf
Kampeerders ontvangen 15:00 - 17:00  
     
Fris en ijs 10:00 - 13:00 Wilma Dekker
Fris en ijs 10:00 - 13:00 Marjan Wokke
     
Bar  (Kiefthoek) 12:00 - 14:00 Leone Dijs
Bar  (Kiefthoek) 12:00 - 14:00 Esther Kooistra
     
Snack 11:00 - 14:00  
Snack 11:00 - 14:00  
     
Rondje toiletten + papier 12:00 Pauline Thomas
     
Fris en ijs 13:00 - 17:00 Carla Prinse
Fris en ijs 13:00 - 17:00  
     
Rondje toiletten + papier 14:00 Pauline Thomas
     
Bar  (Kiefthoek) 14:00 - 17:00 Malou Arendsen
Bar  (Kiefthoek) 14:00 - 17:00 Vera Verhoogt
     
Snack 14:00 - 17:00  
Snack 14:00 - 17:00  
Snack 14:00 - 17:00  
     
Rondje toiletten + papier 16:00 Pauline Thomas
     
Bar (Punt) 17:00 - 20:00 Koen Dekker
Bar (Punt) 17:00 - 20:00  
     
Poort 17:00 - 21:00  
Poort 17:00 - 21:00  
     
Snack 14:00 - 17:00  
Snack 14:00 - 17:00  
Snack 14:00 - 17:00  
     
Rondje vuilnisbakken 19:00  
     
Bar (Punt) 20:00 - 02:00 Jos Leering
Bar (Punt) 20:00 - 02:00 Danielle Prinse
Bar (Punt) 20:00 - 02:00 Carmen Volkers
     
Consumptiebonnen 20:00 - 22:00  
     
Poort 21:00 - 01:00  
Poort 21:00 - 01:00  
     
Consumptiebonnen 22:00 - 01:00  
     
Nachtwakers 01:00 - 07:00 Jaap Tesselaar
Nachtwakers 01:00 - 07:00 Jeroen Ravenhorst

MAANDAG

Taak Tijdstip Naam
     
Ontbijt 07:00 - 10:00 Marjan Dekker
Ontbijt 07:00 - 10:00 Loes Kenter
Ontbijt 08:00 - 11:00  
     
Schoonmaak o.l.v.  08:00 - 10:00  
Schoonmaak kleedkamers Punt  08:00 - 10:00  
Schoonmaak toiletten Punt 08:00 - 10:00  
Schoonmaak kleedkamers Punt  08:00 - 10:00  
Schoonmaak toiletten Punt 08:00 - 10:00  
     
Strand afvlakken en checken 09:00 - 11:00 Bert Wokke
Doelen klaarzetten 09:00 - 11:00 Casper Wokke
Prullenbakken neerzetten 09:00 - 11:00 Jos Kenter
Strand afvlakken en checken 09:00 - 11:00 Johannes Wielinga
Doelen klaarzetten 09:00 - 11:00 Joep Kenter
Prullenbakken neerzetten 09:00 - 11:00 Mathijs Wokke
     
EHBO op het strand 11:00 - 18:00 Jolanda Dekker
EHBO op het strand 11:00 - 18:00 Pauline Bleyendaal
     
Keuken 09:00 - 12:00  
Keuken 09:00 - 12:00  
     
Snackkar 17:30 - 19:00  
Snackkar 17:30 - 19:00  

 

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer