Medewerkers

Zondag    
     
Taak Tijdstip Naam
     
Ontbijt 07:00 - 09:00 Teun Jager
Ontbijt 07:00 - 09:00 Arne Kaaij
     
Bar (Punt) 09:00 - 12:00 Horst Vels
Bar (Punt) 09:00 - 12:00 Boet Koopman
Bar (Punt) 12:00 - 16:00 Friso Vonder
Bar (Punt) 12:00 - 16:00 Carmen Volkers
     
Bar  (Kiefthoek) 09:00 - 11:30 Jan de Graaf
Bar  (Kiefthoek) 09:00 - 11:30 Jasmijn Marwijk
     
Keuken 09:00 - 13:00 Aleid Tiemersma
Keuken 09:00 - 13:00 Anneke Min
     
Omroeper 09:30 - 15:30 Simone Dekker
     
Schoonmaak o.l.v. Jolanda Monters 09:30 - 10:30 Jolanda Monters
Schoonmaak Punt toiletten 09:30 - 10:30 Ouders E - Jeugd
Schoonmaak Punt kleedkamers 09:30 - 10:30 Ouders E - Jeugd
     
Schoonmaak o.l.v. Jolanda Monters 09:30 - 10:30 Jolanda Monters
Schoonmaak Kiefthoek toiletten 09:30 - 10:30 Ouders E - Jeugd
Schoonmaak Kiefthoek kleedkamers 09:30 - 10:30 Ouders E - Jeugd
     
Loterijtent 09:30 - 15:00 Alien Kenter
Loterijtent 09:30 - 15:00 Erik Veldt
     
Kampeerders ontvangen 09:00 -11:00 Mireille de Graaf
Kampeerders ontvangen 15:00 - 17:00  
     
Fris en ijs 10:00 - 13:00 Marjan Wokke
Fris en ijs 10:00 - 13:00 Wilma Dekker
     
Bar (Kiefthoek) 12:00 - 14:00 Leone Dijs
Bar (Kiefthoek) 12:00 - 14:00 Esther Kooistra
     
Snack 11:00 - 14:00 Max van Veen
Snack 11:00 - 14:00 Casper Wokke
     
Rondje toiletten + papier 12:00 Pauline Thomas
     
Fris en ijs 13:00 - 17:00 Carla Prinse
Fris en ijs 13:00 - 17:00 Chris Kranenburg
     
Rondje toiletten + papier 14:00 Pauline Thomas
     
Bar (Kiefthoek) 14:00 - 17:00 Malou Arendsen
Bar (Kiefthoek) 14:00 - 17:00 Vera Verhoogt
     
Snack 14:00 - 17:00 Max van Veen
Snack 14:00 - 17:00 Casper Wokke
Snack 14:00 - 17:00 Manon Bakker
     
Rondje toiletten + papier 16:00 Pauline Thomas
     
Bar (Punt) 17:00 - 20:00 Koen Dekker
Bar (Punt) 17:00 - 20:00 Mick van Oostrum
     
Poort 17:00 - 21:00 Jonatan Dam
Poort 17:00 - 21:00 Mark Vels
     
Snack 17:00 - 20:00 Mirte Vels
Snack 17:00 - 20:00  
     
Rondje vuilnisbakken 19:00 Toernooi Commissie
     
Rondje toilet/kleedkamers 19:00 - 20:00 Dames Selectie
     
Bar (Punt) 20:00 - 02:00 Danielle Prinse
Bar (Punt) 20:00 - 02:00 Carmen Volkers
Bar (Punt) 20:00 - 02:00 Jos Leering
     
Consumptiebonnen 20:00 - 22:00 Toernooi Commissie
     
Poort 21:00 - 01:00  
Poort 21:00 - 01:00  
     
Consumptiebonnen 22:00 - 01:00 Toernooi Commissie
     
Nachtwakers 01:00 - 07:00 Jaap Tesselaar
Nachtwakers 01:00 - 07:00 Jeroen Ravenhorst

 

Maandag    
     
Taak Tijdstip Naam
     
Ontbijt 07:00 - 10:00 Marjan Dekker
Ontbijt 07:00 - 10:00 Loes Kenter
Ontbijt 08:00 - 11:00  
     
Schoonmaak o.l.v.  08:00 - 10:00  
Schoonmaak kleedkamers Punt  08:00 - 10:00  
Schoonmaak toiletten Punt 08:00 - 10:00  
Schoonmaak kleedkamers Punt  08:00 - 10:00  
Schoonmaak toiletten Punt 08:00 - 10:00  
     
Strand afvlakken en checken 09:00 - 11:00 Bert Wokke
Doelen klaarzetten 09:00 - 11:00 Mathijs Wokke
Prullenbakken neerzetten 09:00 - 11:00 Casper Wokke
  09:00 - 11:00 Jos Kenter
Strand afvlakken en checken 09:00 - 11:00 Joep Kenter
Doelen klaarzetten 09:00 - 11:00 Johannes Wielinga
Prullenbakken neerzetten 09:00 - 11:00 Robbin Groenewegen
     
Keuken 09:00 - 12:00  
Keuken 09:00 - 12:00  
     
EHBO op het strand 11:00 - 18:00 Jolanda Dekker
EHBO op het strand 11:00 - 18:00 Pauline Bleyendaal
     
Snack / Bar 17:00 - 19:00 Gerard Vis
Snack / Bar 17:00 - 19:00 Jos Leering